.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША БРУСНИЦА 60 ГР

SKU: 05090408
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =58.33ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Овесна каша
Овесни снегулки, сушена брусница(брусница, шеќер, сончогледово масло), малтодекстрин, кафеав шеќер, снегулки од хељда, регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: стевиол гликозиди, арома. Производот содржи глутен. Може да содржи траги од сусам, сулфур диоксид, соја, јаткасти плодови и кикирики.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*