.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША БАНАНА 60 ГР

SKU: 05090410
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =58.33ДЕН

35 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Овесна каша
Овесни снегулки, чоколадни капки (шеќер, какао маса, какао путер, емулгатор: соја лецитин, арома), малтодекстрин, банана чипс(банана, шеќер, кокосово масло,арома), кафеав шеќер, снегулки од киноа, какао во прав, засладувач: стевиол гликозиди, арома.Производот содржи глутен и соја. Може да содржи траги од сусам, јаткасти плодови млеко и кикирики.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*