.
Menu Close

ГОРСКА 6Л

SKU: 08060135
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =1.2ДЕН

72 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕГАЗИРАНА ВОДА
ПРИРОДНА ИЗВОРСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
КОДИНГ ГОРСКА, СКОПЈЕ
КОДИНГ ГОРСКА, СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*