.
Menu Close

ГОРСКА ПЛУС РЕЛАКС КАНАБИС 0,5Л

SKU: 08060306
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =10.4ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГОРСКА ПЛУС РЕЛАКС КАНАБИС 0,5Л
ИЗВОРСКА ВОДА, ПРИРОДНА АРОМА ОД ЕКСТРАКТ ОД СЕМЕ ОД КОНОП (THC FREE), МАКС. 1Г./ЛИТ., ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, МУЛТИФРУТ КОНЦЕНТРАТ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА Е330, ПРИРОДНА АРОМА ГРЕЈПФРУТ, ЗАСЛАДУВАЧ СТЕВИА Е960 И СУКРАЛОЗА Е955, ВИТАМИНСКИ МИКС, НИАЦИН, ПАНТОТЕНСКА КИСЕЛИНА, ВИТАМИН Б6, ФОЛНА КИСЕЛИНА, БИОТИН, ВИТАМИН Б12,
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*