.
Menu Close

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

SKU: 08060045
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =4.4ДЕН

22 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГОРСКА 0.5 Л НЕГАЗИРАНА
НИСКОМИНЕРАЛНА,ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА. ВО 1Л СОДРЖИ ВО МГ: КАЛЦИУМ 26,60; НАТРИУМ 4,50; МАГНЕЗИУМ 3,41; КАЛИУМ 3,48; СУЛФАТИ 3,22; ХЛОРИДИ 2,40; БИКАРБОНАТИ 115,9; СУВ ОСТАТОК 168.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*