.
Menu Close

ГОРСКА ЛИМОН 1.5Л

SKU: 08060044
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =1.93ДЕН

29 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГОРСКА 1.5 Л ЛИМОН
ГАЗИРАНА НИСКОМИНЕРАЛНА ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА СО ВКУС НА ЛИМОН. 1Л СОДРЖИ ВО МГ: КАЛЦИУМ 26,50; НАТРИУМ 4,50; МАГНЕЗИУМ 3,60; КАЛИУМ 3,70; СУЛФАТИ 1,60; ХЛОРИДИ 1,30; БИКАРБОНАТИ 111, СУВ ОСТАТОК 154, CO₂ МИНИМУМ 3000
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*