.
Menu Close

ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА 1Л

SKU: 08040100
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =2.4ДЕН

24 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГОРСКА ГАЗИРАНА ВОДА 1Л
ГАЗИРАНА НИСКОМИНЕРАЛНА ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА. СОДРЖИ ВО МГ: КАЛЦИУМ 26,50; ХЛОРИДИ 1,30; БИКАРБОНАТИ 111; CО₂ 3000; СУВ ОСТАТОК 154; НАТРИУМ 4,50; МАГНЕЗИУМ 3,60; КАЛИУМ 3,70.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ
КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*