.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОРДОНС ЏИН 1Л

SKU: 02700015
Достапност: На залиха
1112 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ГОРДНОС ЏИН 1Л
АЛКОХОЛЕН ДЕСТИЛАТ ОД ПЛОД НА СМРЕКА
ВТИСНАТ НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
DIAGEO
ГЕМАК ТРАДЕ, АДРЕСА: БУЛ. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БР.11, СКОПЈЕ, ТЕЛ.: +389 2 3137 500

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*