.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОЛД КАПУЧИНО 100 ГР.

SKU: 03250007
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =71ДЕН

71 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мешавина во прав со екстракт од кафе со додатоци
Шекер, гликозен сируп, обезмастено млеко во прав, целосно хидрирана кокосова маст, есктракт од кафе (10%), млечни протеини, какао прав со смалени масти, стабилизатор, Е340ii, природна арома, сол
365 дена
да се чува на суво место при собна температура
Атлантиц Гранд Д.О.О.Е.Л
Атлантиц Траде Скопје ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*