.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОЛД КАПУЧИНО ИРСКИ КРЕМ 100 ГР.

SKU: 03250010
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мешавина во прав со екстракт од кафе со додатоци - арома ирски крем
шекер, гликозен сируп, обезмастено млеко во прав, целосно хидрирана кокосова маст, екстракт од кафе (6%), млечни протеини, стабилизатор Е340ii, сол,ароми (ирски крем 0.7%)
365 дена
да се чува на суво место при собна температура
Атлантиц Гранд Д.О.О.Е.Л
Атлантиц Траде Скопје ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЖИТО ЛУКС БРАШНО СЕНАМЕНСКО 1КГ

ЖИТО ЛУКС БРАШНО СЕНАМЕНСКО 1КГ

38 ден
Слика од НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

15 Поени
60 ден 54 ден
Слика од ДОБАР ДЕН ЈЕТРЕНА ПАШТЕТА 50 ГР

ДОБАР ДЕН ЈЕТРЕНА ПАШТЕТА 50 ГР

13 ден
Слика од М ШПАГЕТИ 500ГР

М ШПАГЕТИ 500ГР

32 ден