.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОЛД КАПУЧИНО ВАНИЛА 100 ГР.

SKU: 03250008
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =71ДЕН

71 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мешавина во прав со екстракт од кафе со додатоци - арома ванила
шекер, гликозен сируп, обезмастено млеко во прав, целосно хидрирана кокосова маст, екстракт од кафе (9%), млечни протеини, природна арома (ванила0.9%) стабилизѐатор Е340ii, сол
365 дена
да се чува на суво место при собна температура
Атлантиц Гранд Д.О.О.Е.Л
Атлантиц Траде Скопје ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*