.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛОСС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ МЕНТОЛ 56/1

SKU: 31600181
Достапност: На залиха
84 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ
<5% НЕЈОНСКИ ПОВРШИНСКО АКТИВНИ СУПСТАНЦИ, КОНЗЕРВАНС (2-БРОМО-2НИТРОПРОПАН-1, 3-ДОИЛ, МЕТИЛИЗОТИАЗОЛИНОН, МЕТИЛХЛОРОИЗОТИАЗОЛИНОН), ПАРФЕМ
2 ГОДИНИ
НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
САПРО, ТУРЦИЈА
АЛКАЛОИД А.Д. СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*