.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ГЛИС ШАМПОН ЗА КОСА ОИЛ НУТРИТИВЕ 250МЛ

SKU: 34250438
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =76ДЕН

%13
219 ден
190 ден
04.04.2024 - 24.04.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ГЛИС ШАМПОН ЗА КОСА ОИЛ НУТРИТИВЕ- ШАМПОН ЗА ДОЛГА КОСА СКЛОНА КОН ПУКАЊЕ НА ВРВОВИТЕ. ОВОЗМОЖУВА ДЛАБИНСКА ОБНОВА И ЗДРАВ СЈАЈ НА ВЛАКНОТО,ГИ ОБНОВУВА СУВИТЕ КРАЕВИ И ШТИТИ ОД ПОНАТАМОШНО ПУКАЊЕ
AQUA,SODIUM LAURETH SULFATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE,SODIUM CHORIDE,MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL,PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL,TOCOPHERYL ACETATE,PANTHENOL,HYDROLYZED KARATIN,COCAMIDE MEA,DISODIUM COCOAMPHODIACETATE,SODIUM BENZOATE,CITRIC ACID,PEG-7 GLYCEROL COCOATE,POLYQUATERNIUM-10,PARFUM,PEG-40 HYDROGENATED CASTROL OIL,PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE,PROPYLENE GLYCOL,BUTYLPHENYL METHYLPROPINOL,LINALOOL,CI 19140,CI 15985,CI 47005
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖУВА НА НА ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
ХЕНКЕЛ МАРИБОР Д.О.О.
УВОЗНИК САМАНТА ДОО, КАЧАНИЧКИ ПАТ БР.264, СКОПЈЕ Р.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*