.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛЕЈД СПРЕЈ ОСВЕЖУВАЧ ОКЕАН 300 МЛ.

SKU: 31130525
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глејд спреј освежувач мирис океан 300мл
aqua, butane, propane, isobutane, sorbitan oleate, parfum, diosdium phosphate, potassium phosphate, propylene glycol, ammonium
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*