.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛЕЈД АУТОМАТИК СПРЕЈ ЛАВАНДА 269МЛ

SKU: 31130489
Достапност: На залиха
487 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глејд аутоматик спреј база мирис лаванда 269мл
4-terc-butilcikloheksil acetat, 1-etan-1-on, parfum
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*