.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛЕЈД АУТОМАТИК РЕФИЛ (САНДАЛО ДИ БАЛИ) 269ML

SKU: 31130405
Достапност: На залиха
302 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глејд аутоматик рефил мирис сандало ди бали 269мл
benzil-salicitat, parfum
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*