.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛЕЈД АУТОМАТИК РЕФИЛ (ЛАВАНДА) 269МЛ.

SKU: 31130435
Достапност: На залиха
302 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глејд аутоматик рефил мирис лаванда 269мл
4-terc-butilcikloheksil acetat, 1-etan-1-on, parfum
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*