.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛЕЈД АВТОМАТИК СПРЕЈ ПЕОНИ 269 МЛ.

SKU: 31120012
Достапност: На залиха
487 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глејд аутоматик спреј база мирис пеони 269мл
destilat petroleum hidrogen, aceton, parfum
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*