.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЕНЕРАЛ ФРЕШ ОСВЕЖУВАЧ ЗА ТОАЛЕТ ШУМСКО 40ГР

SKU: 30630228
Достапност: На залиха
31 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВЦ освежувац део стик.Чисти ,спречува таложење на бигор ,остава свеж мирис и силно се пени.анионско површински материи >30% ,немионско површински материи <5%, состав на мириси.1080 дена (36 месеци од датум на производство)Да се чува на суво и темно местоPOL-HUN PolandНимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*