.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРДЕНИА МЕШАВИНА ЗАМРЗНАТА ЦАРСКА 450Г

SKU: 17010180
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК: ЦАРСКА МЕШАВИНА

БРОКУЛА 34%, КАРФИОЛ 33%, МОРКОВ 33% ВО ПРОМЕНЛИВ СООДНОС.

2 ГОДИНИ 

НА ТЕМПЕРАТУРА ОД -18°C

ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: СРБИЈА

ЦЕРМАТ Д.О.О., НОВАЧКИ ПАТ ББ, 7000 БИТОЛА, Р.СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*