.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАЛЕБ ЧОКОЛАДO МЛЕЧНА СО ЛЕШНИК 200 ГР

SKU: 07041321
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =71ДЕН

142 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МЛЕЧНА ЧОКОЛАДО СО ЦЕЛИ ЛЕШНИЦИ
ШЕЌЕР,МЛЕКО ВО ПРАВ, ЛЕШНИК,КАКАО МАСА,КАКАО ПУТЕР,СУРУТКА ВО ПРАВ, ПАЛМИНО МАСЛО,
365 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
ПИОНИР СУБОТИЦА
ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*