.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАЛЕБ ЧОКОЛАДА КРАНЧИ ТОПЧИЊА 200Г

SKU: 07042366
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =57.5ДЕН

115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДО
МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО СО КАКАО ГРАНУЛИ,ШЕКЕР, ЕКСПАНДИРАНИ КАКАО ГРАНУЛИ,ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ПЧЕНКАРНО БРАШНО,ГЛИКОЗЕН СИРУП, КАКАО ВО ПРАВ,ОРИЗВОВО БРАШНО, ЕКСТРАТ ОД СЛА ОД ПАЛМИНО МАСЛО,ЕМУЛУЛАТОР ЛИТИЦИН ОД СОНЧОГЛЕД,
365
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКTНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПИОНИР
ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*