.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЦ НЕТ КРИСТАЛ ТВРДА ВЛОШКА БЛУ 1/1

SKU: 30630505
Достапност: На залиха
125 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вц Нет тврда влошка блу за чистење вц школка со миризливи микро кристали
>30% нејонско активни состојки, <5% фосфонати, белило на база на киселини, парфеми, лимонене
1095 дена
Да се чува далеку од дофат на деца!
Bolton Manitoba
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*