.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВУДИ ПИЛЕШКА ВИРШЛА 500Г

SKU: 13500477
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =19ДЕН

119 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВИРШЛА
МАШИНСКИ ОДВОЕНО ПИЛЕШКО И МИСИРКИНО МЕСО (94%), СОЛ, АРОМИ; АНТИОКСИДАНС: СОДИУМ АСКОРБАТ; СТАБИЛИЗАТОРИ: ДИФОСФАТИ - ПОЛИФОСФАТИ; КОНЗЕРВАНС: СОДИУМ НИТРИТ, АРОМА НА ДИМЕНО.
3 МЕСЕЦИ
ЛАДЕН РЕЖИМ
AIA S.P.A
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*