.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВРАНЕЦ АМФОРА ЦРВЕНО ВИНО 0.75Л

SKU: 02110411
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =38ДЕН

285 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Суво црвено вино
Состав:локална сорта Вранец
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:суво и темно место
Производител: Далвина ДООЕЛ
Увозник/Дистрибутер: Далвина ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*