.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИOЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СТРОНГ 10/1 3СЛОЈНА

SKU: 31010250
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВИOЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СТРОНГ 10/1 3СЛОЈНА

Состојки: 100% целулоза

Да се чува суво место

Производител: Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ

Увозник/дистрибутер: Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕСКАФЕ КАФЕ КРЕМ 2 ВО 1

НЕСКАФЕ КАФЕ КРЕМ 2 ВО 1

10 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден