.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ШЕЌЕР ТУРБИНАДО НЕРАФИНИРАН 900Г

SKU: 03310037
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЗАСЛАДУВАЧ
НЕРАФИНИРАН ШЕЌЕР ОД ШЕЌЕРНА ТРСКА
MAX 24 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПОТЕКЛО: КОЛУМБИЈА, ВИТАЛИА НИКОЛА Д.О.О. УЛ.516 БР. 10, СКОПЈЕ, С. МАКЕДОНИЈА.
ВИТАЛИА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

25 Поени
115 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден