.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

ВИТАЛИА МУСЛИ ТРОПИКАЛ ОВОШНИ 750Г

SKU: 05090079
Достапност: На залиха
189 ден 169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МУСЛИ
ЖИТАРИЦИ 60 % (ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ, РЖАНИ СНЕГУЛКИ, ПЧЕНКАРНИ СНЕГУЛКИ (ПЧЕНКА, СОЛ, ЈАЧМЕНОВ СЛАД, ЕМУЛГАТОР: СОИН ЛЕЦИТИН), СУШЕНО ОВОШЈЕ 35% (АНАНАС, ПАПАЈА, СУВО ГРОЗЈЕ, БАНАНА, КОКОС, УРМА, МАНГО), СЕМИЊА 5 % (СОНЧОГЛЕД, ЛЕН).
MAX 12 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ВИТАЛИА НИКОЛА И ДР. ДОО, УЛ 516 БР. 10, 1000 СКОПЈЕ, С. МАКЕДОНИЈА
ВИТАЛИА НИКОЛА И ДР. ДОО, УЛ 516 БР. 10, 1000 СКОПЈЕ, С. МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН ХСТАЈЛ ПЛАВО

ВИНСТОН ХСТАЈЛ ПЛАВО

110 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од ДОН КАФЕ МИНАС 200 ГР

ДОН КАФЕ МИНАС 200 ГР

85 ден