.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА МУСЛИ КРАНЧИ ЈАГОДА ЧОКОЛАДО 600 ГР

SKU: 05090435
Достапност: На залиха
177 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крцкави мусли
Овесни снегулки 65%, растително масло (канола), екструдиран ориз, гликозен сируп, чоколадни капки 8% (какао путер, какао маса, шеќер, емулгатор: соја лецитин, арома), кафеав шеќер, пченични снегулки, пченично брашно, пченкарно брашно, сушена јагода 1%, мед, пченкарен скроб, емулгатор: сончогледов лецитин, какао во прав, арома, готварска сол, боја: карамел, регулатори на киселост: калциум лактат, тримагнезиум дицитрат. Какао делови во чоколадо: мин. 35%.Содржи соја и глутен. Може да содржи траги од јаткасто овошје и сусам.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Виталиа
Нелт Ст Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

25 ден 17 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

59 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

19 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден