.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

ВИТАЛИА МЕД ЛИВАДСКИ 900Г

SKU: 07110519
Достапност: На залиха
539 ден 475 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЗАСЛАДУВАЧ
ЛИВАДСКИ МЕД
НЕОГРАНИЧЕН
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДЕНО ВО МАКЕДОНИЈА
ВИТАЛИА НИКОЛА И ДР. ДОО, УЛ 516 БР. 10, 1000 СКОПЈЕ, С. МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕСКАФЕ ЕKСПРЕС ЛАТЕ МАКИАТО 250МЛ

НЕСКАФЕ ЕKСПРЕС ЛАТЕ МАКИАТО 250МЛ

99 ден 75 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден