.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА БАР СПОРТ АНАНАС БЕЛО ЧОКОЛАДО 60 ГР

SKU: 07130177
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Високо протеински Бар
Екструдиран протеин од соја, прелив од бело чоколадо (какао путер, млеко во прав, засладувачи: изомалт и стевиол гликозиди, емулгатор: соја лецитин, арома), соја снегулки, олигофруктозен сируп, екстракт од јачменов слад, концентрат од јаболков сок, протеин од сурутка, растително масло (канола), омекнувач: глицерол Е422, семе од киноа, концентрат од лимонов сок, арома, готварска сол. Производот содржи млеко и соја. Може да содржи траги од млеко, јаткасто овошје и сусам
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место.
Виталиа Никола и др. ДОО
Виталиа Никола и др. ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*