.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА БАР ПРОТЕИН КАРАМЕЛ МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО 30 ГР

SKU: 07030224
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Протеинска плочка со прелив од млечно чоколадо и арома карамел.Со засладувач.Содржи 35% протеини.
Соја екструдат,млечно чоколадо со стевиа 25%(засладувачи:изомалт истевиол гликозид,какао путер,какао маса, млеко обрано во прав,емулгатор Е476,арома), соја снегулки,олигофруктозен сируп,јачменов слад,питер од кикирики 8%,канола масло,млеко обрано во прав,омекнувач:глицерол,сорбитол,готварска сол,боја карамел,арома карамел.Алергени:содржисоја,глутен,кикирики и млеко.Може да содржи траги одсусам и јаткасти плодови.Чоколадото содржи мин.25% суви материи на млеко.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Виталиа
Нелт Ст Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ВИТАЛИА БАР ПРОТЕИН КОЛАЧЕ ТЕМНО ЧОКОЛАДО 30 ГР

ВИТАЛИА БАР ПРОТЕИН КОЛАЧЕ ТЕМНО ЧОКОЛАДО 30 ГР

32 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

59 ден
Слика од ЈАБОЛКА ГРЕНИ СМИТ КГ (Р)

ЈАБОЛКА ГРЕНИ СМИТ КГ (Р)

55 ден