.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ АИР ФИТ НОРМАЛ 10/1

SKU: 31060582
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хигиенски влошкиАнатомски обликувани,заштита од протекување. 100% целулоза2 годДа се чува насуво местоВиолета Стјепан Радич ГрудеАктифф Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*