.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ПРАСКА 3СЛ. 10/1

SKU: 31010267
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА
100% ЦЕЛУЛОЗА
НЕОГРАНИЧЕН
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*