.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ПРАСКА 2СЛ.24/1

SKU: 31010228
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА
100% ЦЕЛУЛОЗА
НЕОГРАНИЧЕН
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

12 ден