.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ВЛ.МАРАМИЦИ ЗА ШМИНКА 25/1 МИЦЕЛАР

SKU: 31030506
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влажна марамица за отсранување на шминка
вода ,глицерин,пантенол,peg- 40 масло
2 ,5 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ
Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*