.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ВИОЛЕТА ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ БЕЈБИ СЕНЗИТИВ 64/1

SKU: 31030457
Достапност: На залиха
75 ден 65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ
ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ СО ДОДАТОК НА ВИТАМИН Е, БЕЗ ПАРАБЕНИ, НЕ СОДРЖАТ АЛКОХОЛ И БОЈА
2 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОТПЕЧАТЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*