.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИНДИЈА ДИЗНИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

SKU: 11560041
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =15ДЕН

39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

УХТ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 0,2Л
ДЕЛУМНО ОБРАНО МЛЕКО СО 2%МЛЕЧНИ МАСТИ,ШЕКЕР,ЧОКОЛАДО И КАКАКО ВО ПРАВ,СТАБИЛИЗАТОР Е407
120 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СОНА ТЕМПЕРАТУРА,ПОСЛЕ ОТВОРАЊЕ ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО МЕСТО И ДА СЕ ПОТРОШИ ВО РОК ОД ДВА ДО ТРИ ДЕНА.
ВИНДИЈА ДД ВАРАЖДИН Р.ХРВАТСКА
ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*