.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИЛЕДА СУПЕР МОЧО РЕСА СО ДРЖАЧ

SKU: 31080035
Достапност: На залиха
599 ден 425 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Џогер77% Cellulosic fibres, 23% Polyester, 100% PolypropylenНеограничен рок на траењеНема специфицни услови за чувањеФројденберг Хомe Kлининг солушн ГМБХ 69448 Вајнхајм ГерманијаМеркуртрејд дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*