.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРТЕРС БОНБОНИ 90ГР

SKU: 07110867
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вертерс тврди бонбони од плечен карамел
Шеќер, глукозен сируп, крем (7,4%), кондензирана сурутка, путер (4,8%), сируп од шекерна трска, сол, емулгатор:лецитин (соја),(Е322), ароми.
Означен на амбалажата
Да с ечува на суво и ладно место
Аугуст Сторк КГ Валдстр 27 Берлин, Германија
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*