.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕЕТ ЛЕНТИ ЗА ДЕПИЛАЦИЈА ЗА НОЗЕ МИНИМА 16/1

SKU: 35190128
Достапност: На залиха
319 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунѓераста крпа за домакинство
Viscose 70%,Cotton 30%
Неограничен
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Freudenberg Home & Cleaning Germanija
Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*