.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕГЕТА МАЕСТРО КАРИ СО ПОСИПАЧ 40ГР.

SKU: 06010722
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кари-мешавина од зачини
Коријандер,куркума,пискавец,црн бибер,ким,кумин,пимент,ѓумбир,чили,слатка пиперка.Може да содржи целер,глутен и синап во трагови.
Означен на амбалажата
Да се чув на суво и темно место.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*