.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУЧЕН КОЗЈАК ОВЧО КИСЕЛО МЛЕКО КАНЧЕ 400Г

SKU: 12500051
Достапност: На залиха
58 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ферментиран млечен производ            

Пастеризирано овчо млеко, млечно кисели бартерии

15 дена              

2-8 ℃

БУЧЕН КОЗЈАК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*