.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУЧЕН КОЗЈАК МЕШАНО СИРЕЊЕ КГ

SKU: 10010248
Достапност: На залиха
345 ден

Полномасно саламурено бело сирење од кравјо и овчо млеко            

Пастеризирано 80% кравјо и 20% овчо млеко, сирило, калциум, млечно кисели бартерии, сол

1 година            

4-8 ℃

БУЧЕН КОЗЈАК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*