.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУЧЕН КОЗЈАК КРАВЈО БИЕНО СИРЕЊЕ ЖОЛТО КГ

SKU: 10400075
Достапност: На залиха
409 ден

Полномасно полутврдо жолто сирење од кравјо млеко           

Пастеризирано кравјо млеко, сирило, калциум, млечно кисели бартерии, сол

1 година            

4-8 ℃

БУЧЕН КОЗЈАК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*