.
Menu Close

БУМ БОКС ОВЕСЕН НАПИТОК 1Л

SKU: 11410089
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =12.5ДЕН

%32
185 ден
125 ден
13.06.2024 - 03.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Органски, негазиран, освежителен безалкохолен пијалок со овес
Состав:Вода, овес (14%), растително масло од сончоглед, морски алги* (Lithothamnion) 0,4%, сол *од органска култура
Рок на употреба:365 дена
Начин на чување:Да се чува на суво и ладно место. Отворениот производ да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 3 дена. Производот да не се замрзнува.
Производител:The Bridge srl, Italy
Увозник/Дистрибутер:Атлантик Траде Скопје ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*