.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУМ БОКС ОВЕСЕН НАПИТОК КОКОС 1Л

SKU: 11410091
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =13.5ДЕН

195 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Органски, негазиран, освежителен безалкохолен пијалок со овес и кокос
Состав:Вода, овес (11%), кокос 2%, сончогледово масло, природна арома на кокос, сол, стабилизатори (гуар гума и гелан гума)*од органска култура
Рок на употреба:365 дена
Начин на чување:Да се чува на суво и ладно место. Отворениот производ да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 3 дена. Производот да не се замрзнува.
Производител:The Bridge srl, Italy
Увозник/Дистрибутер:Атлантик Траде Скопје ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*