.
Menu Close

БОМБАЈ САФИР ЏИН 0.7Л

SKU: 02700011
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =174.14ДЕН

1219 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Нашиот светски познат џин во своето препознатливо сино шише. Секоја капка содржи 10 рачно избрани ботанички производи од егзотични локации низ светот. Откако рачно ќе ги избереме најдобрите ботанички производи на земјата, нема шанси да ги свариме. Нежно ги инфузираме со пареа за да ги доловиме нивните светли, живописни вкусови.
Состав:"алкохолен дестилат од житарици"
Рок на употреба:неограничен
Начин на чување: Да се чува на суво место, заштитено од директна сончева светлина
Производител:"John Dewar & Sons Ltd - Glasgow, United Kingdom "
Увозник/Дистрибутер:"Пивара Скопје, А.Д., ул. 808 бр.12, Скопје"

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*