.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОЛД КИКИРИКИ ЧИПС 90 ГР

SKU: 08081100
banner
Достапност: На залиха
25 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Чипс кикирики
Состав: Облoжени крцкави кикирики. Без вештачи бои.
Рок на употреба: Означен на амбалажата.
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место.
Производител: Бако-Нутс ДООЕЛ
Дистрибутер -Увозник: Бако-Нутс ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*