.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЛЕК АП МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ Ф20 200МЛ.

SKU: 35540014
Достапност: На залиха
322 ден 255 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ

Состав: Вода, децил олеат,Парафиниум ликвидум,, Етил хексил метоксицинамат,Пропилен гликол, Кокоглицериди, Бутил метоксидибензоилметан, Цетил пег/ппг-10/1 диметикон, Парафин, Цера микрокристална, Butyrospermum Parkii путер,Токоферил ацетат, Натриум хлорид, Имидазолидинил уреа, Динатриум EDTA, Пропилпарабен, Токоферол, Лецитин, Аскорбил палмитат, Глицерил стеарат, Глицерил олеат, Лимонска киселина, Парфем, Кумарин, Линалоол, Цитронелол, Бензил бензоат, Цинамил алкохол, Цитрал, Цинамал, Хидроксицитронелал

Рок на употреба: 24 месеци

На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца

АЛАЛОИД АД СКОПЈЕ

ПЛАН ПЛУС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*